| JeLeu a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate / amuzante expresii care le-ați auzit happy
Dau fundița la cea mai amuzantă tongue (scuze dacă nu am pus ca categoria potrivită laughing)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Scandura e ora mesei
-Ea lucra intr-o cafealaughing
-Ai chef sa faci pe desteptul sau tocmai te-a pocnit inspiratia?
-ma duc sa ma cert cu wc-u rolling on the floor
-Televizorul e guma de mestecat pentru ochi
-Eu mult creier. rolling on the floor
du-te mah sa te manance gargaritele din galapagos
laughing)

22 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce ai mei ai mancat de pe jos?
Replica asta m-a facut sa rad cam 2 orelaughingSi nu glumesc...

| kuka a răspuns:

Eu si colega de camera folosim des urmatoarele expresii:
"vezi ca iti curge din gura"
cand trebuie sa mergem la cumparaturi: "ai castigat o excursie la... kaufland"
"nu mai manca ciuperci"
"cand iti dau un cap in gura..."
etc etc etc happy

| biiiabyby a răspuns:

"Daca iti dau una peste bot fluieri stereo"
alta pe moment nu-mi amintescsad

| diana_4229 a răspuns:

Dutein gurita matiirolling on the floor; imi bag rezerva in stiloul tau; dupe in puricele tau

| Andre13 a răspuns:

Bai citaa daca iti dau o banana peste bot faci ca tarzan waiting
Chriss : Porculee!
Pety : Ooo...ma faci sa rosesc blushing laughing

| JeLeu explică:

4lex... alea sunt injuraturi... in nici 1 caz expresii

| alexshobyx a răspuns:

Pai sa vedem...am ctv(scuze daca nu scriu corect in totalitate, sunt f obosit)
1.plimbamias c****le prin ciorba matii big grinbig grinbig grinbig grinbig grin
2. tîrîimiash c****le pe coliva matii, bomboana cu bomboanalaughing
3.marsh ca te flutur sau mars ca te MANTUI laughing

| IlincaD a răspuns:

"da pă trenuuu!"
nu stiu sigur daca am inteles bine.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatal nostru in podul vostru mananca prune si noua nu ne spune.
Ce te umfli in pene ca cucu-n izmene?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mazgalit-o / Mazgalitu-le!
Vrei sa-ti mazgalesc eu fata cu o stampila in forma de talpa mea de la papuc cu noroi? nu mie se pare prea amuzant dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.220.ro/......HCA7Yc7t9/
Cea mai tare =))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce barba ai zici ca-i colt de paine.
ce nas ai cat cotu; te duci la restaurant "servetele de cot aveti?"
ca barba ai zici ca esti superman
ce voce ai zici ca esti becali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti dau una plangi 3 saptamani in englezalaughing)rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau mai era cu daca. ti dau jumate de palma zici ca te-a lovit trenullaughing))

sau ce cap de rumegush ai!laughing)

ce cap ai...parca te-a scapt jos mata la maternitatelaughing)

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Imtheoneinvented0 a răspuns:

Stiu si eu cateva: de-ti dau una te faci poster,
vezi-ti de mucii tai,
auzi, mai fura mata butelii?
mama miiiiiia, ce cataclism intergalactic!
ce-i cu fata asta mah, ti-o murit matzu?
vrei karate? hai caràte!

| Alecsaa a răspuns:

-hey, esti piraaat?
-nu, sunt supa la plic

Louie: Cineva trebuie sa aduca bani in casa asta!
Taica-su: Si eu ce sunt? Cartof prajit?

Anderson, fa trei ture"

Andersooon!
Stiu, stiu, fa trei ture.
Ciiinci!
Cateee?

| Alecsaa a răspuns:

Nu scrie crata binee :O

| Ionuts_7657 a răspuns:

Am auzit una odata gen "Ce ai ba si tu ti s-a uscat buricu?" am ramas masca raised eyebrows dar. laughing

| Razvan195 a răspuns:

"duceţivaţi inainte"

Sau zicea un pusti de 10 ani
"Du. te in moţii mei"
laughing

| Atat_Cosmin_1982 a răspuns:

1.dupa ce lupta a murit mihai viteazul. dupa ultima lui lupta.2.cand este o gaina mai grea. cand e cucosul pe ea .3.cum poate rezista un om fara sa doarma 10 zile. simplu doarme noaptea. 4 daca arunci o piatra rosie intr+o mare albastra in ce fel de piatra se transforma. simplu iintr+o piatra uda