| victor_2113 a întrebat:

Care sunt desenele copilariei voastre?big grin

20 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Timon si Punba, viata cu Louie :X, curaj cainele cel fricos

| victor_2113 explică (pentru MrBeanTeddyBear):

Loie erau cele mai faine...naspa ca acum 70% is prostii...sau mai mult

| MrBeanTeddyBear a răspuns (pentru victor_2113):

Da stiu acum toti copii sunt morti dupa starul pop hana montana si tot feluri de desene tampite fara pic de sens, care spala creerele copiilor straight face

| benny a răspuns (pentru victor_2113):

Astea de acum nu mai sunt desene, astea deja sperie copii

| MrBeanTeddyBear a răspuns (pentru benny):

Sperie copii de la 13-14 ani in sus cae stiu ce sunt desenele adevarate.
pe copii sub 13 ani deja ii incanta straight face

| victor_2113 explică (pentru MrBeanTeddyBear):

Asta da...acum nu se mai stie de adevaratele desene. daca intrebi un copil de clasa I sau II daca stie de ed, edd si edy sau viata cu loie nu stie ce is, da daca ii zici de hanna montana iti zice fiecare episod in parte...

| MrBeanTeddyBear a răspuns (pentru victor_2113):

Eu sincer nu inteleg ce le place straight face Doamneee m-am uitat o data la un episod din hana montana si credeam ca o sa mi se usuce creierul! asa glume seci, atat schimonoseala si prosteala, nu exista vreun moment in care aceste persoanaje sa fie serioase non-stop fac fete ba de pitzi ba de proaste straight face.
Imi pare rau de generatiile mai noi...nu vor sti probabil niciodata ce sunt desenele bune sad

| benny a răspuns:

Dragon ball z
Tom&Jerry
Ed, Edd si Eddy
Viata cu Louie
Laboratorul lui Dexter
Fetitele Powerpuff
Pokemon
Copii de la 402
Yugioh
Gemenii Cramp
Nilson
Marcelino
Samurai Jack
Si multe altele, dar nu mi le mai aduc aminte

| Teo a răspuns:

Fratilor e adevarat ca nu mai sunt desene cum erau acum 10 ani, dar nu va luati de serialele gen Hannah Montana, J.O.N.A.S. si etc. pentru ca daca stati si va ganditi aceste seriale nu sunt violente.Luativa de acele desene violente care mai nou sunt la moda.

| NoChanceForUs a răspuns:

Timon și Pumba, Courage, the cowardly dog...bla bla bla tot ce era acu 10 ani.

| niNNu a răspuns:

Schooby doo,viata cu loui,tom and jeryy,spioanele,fotbal galactic, spiderman, cei 4 fantastici etc.

| victor_2113 explică:

Tot ce era si acum nu mai esad

| tabittha a răspuns:

Candy Candy, Sandi Bell, Captain Planet, Lidia in jurul lumii, Nils
Holgerson...vai ce timpuri frumoase!

| JustMeAndy a răspuns:

Timon si Pumba, Spioanele, Mickey Mouse. mai multe dar nu le mai tin minte eram prea mica.

| DulceCaLamaia a răspuns:

Povestiri din Cripta, Viata cu Louie, Simsala Grimm, Printesa Sissi, Rolie Polie Olie, Wunschpunsch, ala cu cateii de la CIA sau ceva de genu', Familia Tofu, Jack, Piratul cel Teribil, et cetera, et cetera.laughing

| Crisstina07 a răspuns:

Desenele dupa Jetix si FoxKids sunt o parte din copilaria mea iar acum generatiile urmatoare cand vor fii intrebati la ce desene sau uitat cand erau mici o sa spuna numai hannah, bakugan si tot felul de desene.

| 9dianaa a răspuns:

Spioanele, Ce-i cu andy, Ciocanitoarea woody...

| anabela29 a răspuns:

Sandy bell happy

| KiLla_7757 a răspuns:

Curaj cainele fricos!

| endry00 a răspuns:

Eu am 11 ani dar mi se par prosti ce-i acum ma uit doar la sport. imi amintesc can aveam 3-4 ani atunci erau desene bune