| Tomitzza a întrebat:

Care sunt locuri bune pentru pescuit din Dolj/Alba? m-ar interesa din judetele astea.(si daca e bun si pentru camping). cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| 6cai a răspuns:

In Dolj, poti pescui evident in Dunare, in special rapitori, somnul e mare, poate avea 3-4 metrii, totul depinde de noroc. Raul Jiu, pe la Bistret, In Nedea unde au fost inundatiile nu stiu ce mai e peacolo, in Dabuleni In C0, pe langa Teasc, e un lac iar le fel,. Eu ti-am spus locurile din sudul; Doljului, pentru ca acolo locuiesc eu, la tara, ma cam pricep la chestii de genu. happy Bafta.

1 răspuns:
| alinzz a răspuns:

Eu sunt din alba si pe dn1 intre sebes si cut este o pescarie si la de aia romana mai e de pescuit iar de camping ( langa cut calnic miercrea sibiului...) satele din zona. funda?