| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Care sunt numele reale ale actorilor din "The Vampire Diaries"?
Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena - Nina Dobrev, Damon - Ian Somerhalder, Stefan - Paul Wesley, Jeremy - Steven R. McQueen, Bonnie - Kat Graham, Matt - Zach Roerig, Caroline - Candice Accola, Tyler - Michael Trevino, Alaric - Matthew Davis, Jenna - Sara Canning... cam atat stiu eu happy

2 răspunsuri:
| 3TeoDora3 a răspuns:

Serialul urmărește viața Elenei Gilbert (Nina Dobrev), care se îndragostește de vampirul Stefan Salvatore (Paul Wesley). Curînd fratele mai mare a lui Stefan, Damon (Ian Somerhalder), intervine in viața celor doi, îndragostindu-se de Elena. funda?

| Lexi_2317 a răspuns:

Elena = Nina Dobrev; Damon = Ian Somerhalder; Stefan = Paul Wesley