| MihaMihaellaa a întrebat:

Care telefon credeti ca are camera foto foarte mare? Vreau sa imi cumapar un telefon si sunt nehotarata. As vrea sa faca pozele foarte bune pe fata ( selfie ) big grin

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Sonny Xperia Z1, cel mai nou smartphone Sonny.

| vlady434 a răspuns:

Cea mai buna camera pentru "selfie", din acest an, o are foarte "ieftinul", HTC One M8. Depinde si de bugetul pe care il ai, dar te sfatuiesc sa te orientezi la un brand, care ti se pare mai serios, si sa-mi spui. Astfel faci cautarea mai usoara. Cele mai bune camerele, le au marcile: Samsung, HTC, iPhone si cateva modele Nokia, dar numai camera este buna, restul telefonului fiind doar o "carcasa".

| Dyia13 a răspuns:

Pai depinde si de cam cati bani ai vrea. la 469 de lei, este Telefon mobil Samsung S7580 Trend Plus [ face poze clare ] si mai este si Samsung Galaxy S5. dar acela este foarte scump, dar face pozele ca un aparat foto foarte bun! Daca vrei sa iti iei un telefon doar pentru a face poze. mai bine iti iei un aparat foto Nikon. este unul la 379 lei, care il am si eu si sunt foarte fericita ca il am! [ Aparat foto digital Nikon COOLPIX L28, 20.1MP, Black ]... are camera de 20.1 mp, in schimb telefonul are 5mp. sunt si telefoane cu 8 mp / 13 mp, dar sunt foarte scumpe... Bafta!