| anonim_4396 a întrebat:

Care ziceti voi ca e cea mai frumoasa si cea mai sexy
kelly sau maryse?

Kelly:

http://images2.fanpop.com/......24-768.jpg

Maryse:

http://www.icelebz.com/celebs/maryse_ouellet/images/phot o6.jpg

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

In sfarsit dau peste o fana a wrestleritelor! Eu sunt fana Kelly Kelly, nu de alta dar Maryse mi se pare ca e vopsita blond, nu-i naturala, si n-are nimic special. Pe cand Kelly Kelly are ochii verzi, pare blonda natural, are sanii mai mari e mai formata, mai frumoasa si e mai buna la wrestling. happy

22 răspunsuri:
| Lawrence a răspuns:

Kelly Kelly

| NoName0011 a răspuns:

Maryse

| Jonathan a răspuns:

Maryse, are trasaturi frumoase. Kelly pare a fi barbat!

| T!mea a răspuns:

Maryse

| dressa a răspuns:

Kelly

| alonet a răspuns:

Nici una... amandoua au sunci dinalea de nu li se vede frumos talia din cauza ca au purtat pantaloni de aia naspa cu talie joasa ce fac sunci de unde nu ai, maryse are fata de star porno dar sani frumosi, si cealalta e o slabanoaga cu tate mari ce se lasa de le scoti din sutien sau acolo le e tendintza, kellye are maini mai frumoase (palme), oricum nici una din cele doua nu imi starnesc nici un interes sexual... crying sorry erotismul unei femei sta in naturaletea ei, ei bine cele ce ti le poti imagina in filme porno, cam nu le poti numi pline de erotism

| Mariusrap91 a răspuns:

Eu as zice ca amandoua laughing dar la corp o prefer pe kelly si la fata pe maryse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maryse! logic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai frumoasa e Maryse, cea mai sexy e Kelly...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kelly kelly e cea mai frumoasa diva si cea mai sexy din wwe
maryse e o proasta si o increzuta.Jos cu maryse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kelly kelly e cea mai frumoasa si sexy diva din wwe
e superba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maryse e cea mai frumoasa si cea mai sexy uite poze http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search insa kelly kelly e mai atletica si sani nu sunt naturali la niciuna sunt silicoane!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maryse e cea mai tare si la frumusete si la senzualitate uite si muzica ei de intrare http://www.youtube.com/watch?v=2psuSHAKKpo kelly nu e tare pe langa maryse nici acum nici niciodata are armiratoare, armiratori oricine are dar multi mai multi are maryse de 5X mai multi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Madalicious kelly nu e mai buna nici in jocuri psp pc xbox wii ...etc nici in nimic nu mai vorbi prosti ca vb de geaba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Overall maryse 78 kelly 75 maryse in jocuri a castigat procentaje mari si meciurile sunt 87% castigate kelly 79% castigate si in realitate meciurile 92% maryse win kelly 90% win!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe linkul asta cakm 81% zic maryse si eu zic la fel maryse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maryse e mai buna la pat si e si virgina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kelly kelly

| katta a răspuns:

Maryse...parerea meahappytongue

| amy_1224 a răspuns:

Eu zic Mayse!

| therocktherock383 a răspuns:

Parerea mea kely kely la plimbare, Maryse in pat

| lovekelly a răspuns:

Cea mai frumoasa diva din wwe este kelly kelly evident