| AdnanaIoanaaa a întrebat:

Cat timp dureaza ca un raspuns sa fie "Admis" pe TPU? de 2 zile am trimis niste raspunsuri si sunt tot "In Asteptare"...

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Intrebarile ti le aproba cel putin 3 moderatori, de aceea ajung asa de greu, dar iti dau un sfat, fii mai activa pe TPU, pune intrebari si da raspunsuri serioase si adminii iti vor aproba intrarea intrebarii mult mai repede. Incearca. Uite acum am sa moderez si eu cateva intrebari, acest lucru il poti face si tu intrand la "vizualizare profil", categoria "moderare de continut". Bafta!

2 răspunsuri:
| DeMentaa a răspuns:

Pai daca esti nou dureaza ceva timp dar cu cat mai multe raspunsuri cu atat mai repede ti se accepta

| botafogo a răspuns:

Si eu dar pune mai des si atunci imediat cum dai raspunsul ti-l accepta