| rtrix a întrebat:

Cat tine bateria unui n73 si a unui e50?! (intrebare pentru ce care au telefonul, nu cei care citesc acum caracteristicile pe net)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca il butonezi mult ai pusa luminozitatea mai mult de 5 secunde vibrator la butoane sunet la butoane, daca tu reduci lumina la minim dai mai slab intensitatea luminii cand umbli la telefon si nu il butonezi mult iti dureaza si 5 zile bateria. Si scoate sunetul/vibratiile cand apesi butoanele pentru ca e o prostie sa le ai puse sincer consuma mai multa baterie.