| luana2001 a întrebat:

Cate animalute webkinz aveti? Care este preferatul vostru?

Răspuns Câştigător
| amanda_2725 a răspuns:

Luana ai pus intrebarea asta si ieri si azi de foarte multe ori nimeni nu-ti raspunde asa ca iti raspund eu.Am 7 animalute webkinz (nu glumesc ca eu joc de anul trecut)si ii cheama :Gretutza e pisica roz cu alb si e fetita, Spike e golden retriever si e baiat, Rex e caine (nu mai stiu de care)si e baiat, Ashley e yorkie si e fetita, Amber e ponei cu roz si e fetita, Rose e bichon si e fetita si Apollo e caine husky si e baiat si nu glumesc iti spun sincer.

4 răspunsuri:
| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo:
www.WebkinzRomania.ro
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt Roberta eu am 5 webkinz un husky terrier alb catel albastru si jack russel si Signature Pomeranian preveratul meu e acela signature

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am 10 webkinz.Serios! Am Arctic fox,Blue jay, Husky,Koala,Charcoal cat,Bulldog,Fox e Signature, Pegasus, Goklden Retriever si Siamanez cat.NU glumesc! Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am 9 animalute webkinz:un KANGAROO pe care il cheama WOLFY,o RIBBON UNICORN care o cheama Sintya,un HUSKY pe care il cheama Maxy,un SPRINGER SPANIEL pe care il cheama Zacky,o PINK COCKATOO pe care o cheama Jasmyn,o BLOOFADODLE pe care o cheama Stella,o DAISY TORTOISE pe care o cheama Cleo, un lil'Kinz CHICKADEE pe care o cheama Candece, iar preferatul meu este SIGNATURE LION pe care il cheama Leon si este foarte foarte special pentru mine!