| YoAnNa a întrebat:

Cate episoade are Naruto Shippuuden?

Răspuns Câştigător
| ornitoringfsa a răspuns:

Naruto Season 1: Episode 1-25

Naruto Season 2: Episode 26-52

Naruto Season 3: Episode 53-78

Naruto Season 4: Episode 79-104

Naruto Season 5: Episode 105-130

Naruto Season 6: Episode 131-156

Naruto Season 7: Episode 157-182

Naruto Season 8: Episode 183-208

Naruto Season 9: Episode 209-220
Vezi tu pe narutoget.com

9 răspunsuri:
| emanuelf a răspuns:

Gasesti toate informatiile despre Naruto Shippuuden pe http://www.imdb.com/title/tt0988824/.

| DeXxa a răspuns:

Naruto e on-going, apare cate un ep. pe saptamana deci nu se stie cate sunt in total, momentan sunt 162. happy

| eliza a răspuns:

Nu se stie, ai rabdare si vei afla. E o serie Naruto care avut 220 de episoade, prezentul episod este 162.

| PufulethePuffy a răspuns:

Pe manga sunt amarute 543 de episoade dar o sa mai apara... oriqum am auzit ca vor fi intre 500-800 de episoadehappy. Asa am auzit nu stiu cum o fihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci se spunea ca si Shippuuden o sa aiba tot 220...pana acum in manga sunt vreo 496 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Alice_2720 a răspuns:

Pai sunt momentan 196 de episoade si apare cate unul in fiecare joi sau vineri la ora 14 uite daca iti place mult naruto iti dau un site cu subtitrare in romana Naruto : http://animekage.com/anime/naruto/

Naruto Shippuden : http://animekage.com/anime/naruto-shippuden/ sa srii pe google siteurile astea, sper ca te-am ajutat fundita?:*

| Asdhfg1 a răspuns:

Pana acum sunt 307 episoade....depinde...eu cred ca se va incheia dupa ce se va bate naruto cu sasuke[cand sasuke va veni in sat]

| sosho a răspuns:

Pana acum sunt postate 198 de episoade Naruto Shippuden si toate episoadele din prima serie. Toate episoadele sunt cu subtitrare.