| BlugiStramti a întrebat:

Cate numere vor fii la revista curs de pictura adica cate reviste si care e limita de pret adica maxim sa coste revista...

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dootzy a răspuns:

Eu am revista si stiu f.f. bine.Primul nr. a fost 6 lei al doilea va aparea peste 2 saptamani la 12 lei,si tot asa din doua in doua saptamana,iar daca te abonezi cu talonul, poti primi cutia de lemn si sevaletu, gratis!

| jonny_2743 a răspuns:

Buna
Am inteles ca 12 lei si 50 de bani!
Nu sunt sigur, cat despre numere, nu stiu ce sa zic...Succes la PICTURA

| andreea171998 a răspuns:

Sunt 5 numere si primul costa 5 lei, apoi urmatoarele nu mai mult de 17 lei, cam as ceva...

| AlexutzaDulcika a răspuns:

Nu stiu dar sunt peste 30 deoarece daca te abonezi dupa 15 luni primesti ceva cadou

| Pissidi a răspuns:

Prima costa 6 lei iar celelalte 12 lei dar nimeni nu stie cate numere vor fi.

| biank3 a răspuns:

Am sunat la Deagostini si mi-au zis ca vor fi 80 de numere! Primul numar 6 lei iar restul 12 lei happy

| chengy3 a răspuns:

12 nr sau 80!

| DorianDorian a răspuns:

Cred ca sunt 45 de nr deoarece sunt 3 bibliorafturi si in fiecare biblioraft incap cate 15 reviste

| Lavinia18_3541 a răspuns:

Nu sunt doar 5 numere nu are cum, sunt mai multe si costa 12 lei prima este la jumatate de pret... Funda?

| GabrielaSimona a răspuns:

In total o sa fie reviste in trei bibliorafturi toate pline cu reviste o sa fie 60 de numere nr. 1 costa 5 lei cam asa si restul revistelor vor costa 11, 99 lei adica 12 lei.Cutia din lemn incepand cu nr 5 apare si ea dau trebuie s-o cumperi cu 25 de lei iar sevaletul cand va aparea in chioscuri va costa 30 de lei!