| anonim_4396 a întrebat:

Cate raspunsuri ar trebui sa ai ca sa fie intrebarea populara?thinking fundahappy

Răspuns Câştigător
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Pai, pentru ca intrebarea ta sa fie populara trebuie sa ai cel putin 40 de raspunsuri. De ce? Daca dai acolo, sa vezi intrebarile populare, ultima intrebare de pe prima pagina are 40 de raspunsuri, asa ca tu trebuie sa ai mai multe.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

7 răspunsuri:
| marya a răspuns:

Peste 208.

| Yumitsu a răspuns:

Cu cat mai mult, cu atat mai binewinking Vrei s-o faci pe asta populara? laughing

| αŁз a răspuns:

Cat mai multehappy

| Revelation a răspuns:

Intrebarea populara? laughing Zau asa, pe voi va intereseaza cat de populara e intrebarea...
Dar fiindca trebuie sa raspund daca tot am inceput :
10 + sau 15 +

| Furculingură a răspuns:

Peste 70.Cred!

| HoneyBooBoo a răspuns:

Eu cred că peste 25-35... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu vreau ca aceasta intrebare sa fie popularatongue doar am intrebat ca, chiar vroiam sa stiuhee hee