| RainOfColors a întrebat:

Cati bani ati strans la colindat, daca ati fost?

9 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Am fost pe la colegi, profesori, dar nu le-am luat banibig grin, ci doar ca sa-i colindbig hug Am primit de la rude, si am 71 de lei tongue

| Andrusccaaa a răspuns:

Nu am fost, nu mi se pare chiar asa interesant, sper ca o sa ma duc cu uratul, dar deocamdata nu. nu imi place, pentru cativa bani si cateva fructe.tu?

| Vokii a răspuns:

Cum sa strangi bani daca oamenii astia nici macar nu deschid usa? Sau daca o deschid, iti doar 1 leu si zic "E criza!" straight face laughing

| Rooxxana a răspuns:

Eu am fost impreuna cu o prietena si am strans 55 de lei + 3 mandarine ' 2 mere si 4 bombonele fiecare; x

| girl12girl a răspuns:

50 de lei + covrigi,ciocolata, portocale, mandarine.

| MisterPeAs a răspuns:

35lei dar am colindat 4 persoanebig grin

| C0rinne a răspuns:

Nu am fost, dar am primit aprox 70 leibig grin

| eubest a răspuns:

N-am fost mi se pare ca cersesti in ziua de azi cand mergi cu colindatul

| gabi1994 a răspuns:

9999999999999 ron si 9999999 mandarine tu?