| ADY_5784 a întrebat:

Cati cai pot fi inhamati la o caruta? tongue

15 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cati cai...cati vrei!

Janina
| Janina a răspuns:

In general am vz ca lumea inhama 2 cai, si daca e manzul il leaga langa sa alerge p langa caruta straight face

| Derye a răspuns:

Pai... daca e sa o luam serios: teoretic ar trebui sa poata fie inhamati orice numar par de cai.
Daca e sa o luam in gluma: http://www.youtube.com/watch?v=ajaeU0k6ni4

| Petronela a răspuns:

| piktor a răspuns:

Daca e carutza cu motor, gen Camaro, Mustang sau Ferrari poti pune si vreo 500.
in cazuri speciale se ajunge la cateva sute de mii la carutele cu aripi, zise popular avioane

| Vogelspinne a răspuns:

Shase cai big grin

| Cretzule a răspuns:

6 cai frumoshi

| Dominicc a răspuns:

am vazut in filme si cu 6. acum depinde cate programe prinzi tu. eu am prins pana la filme cu 4 cai

| bOse a răspuns:

'shasa cai"

| vlad423 a răspuns:

Pai cati vrei tu! dar mai mult de 4 nu mi se pare normal! :p

| Lili_9060 a răspuns:

Ce? Ce-ai spuss?

| Marcki a răspuns:

Minim doi maxim shasă cai frumoș...

| LionDen a răspuns:

2 maxim 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi cai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 6 cai frumosi...:-)))
Nu, 2 cai frumosi :-))