| Ghosts a întrebat:

Caut comunitate care pot sa o ajut cu popularea ei. Useri + categorii, si multe altele. Am nevoie de Administrator / Fondator. Stiu sa lucrez foarte bine prin forumuri IPB, teme deflection. In general IPB, ma descurc bine. Ofer server de samp / STUNT, gata facut. Serverul a fost cumparat de mine cu 5 euro.
Astept sa va vizitez forumurile! happy

4 răspunsuri:
| Melintealin08 a răspuns:

Http://nationscs.com/forum/
Te astept cu bratele deschide!
Comunitatea e noua! :) :*

| Edutzu2000 a răspuns:

Http://www.only-ph.info/ Comunitatea a fost deschisa de curand si avem nevoie de ajutor cu popularea serverului de samp GTA.ONLY-PH.INFO. Ne poti ajuta? Poti primi pe server helper, dar nu mai mult deoarece am face discriminari, in timp vei ajunge la un grad mai mare, am avea nevoie de tine aici. Multumesc. Sunt GameR pe forum / server. HostName: [0.3z] GTA.ONLY-PH.INFO [RPG]
Address: 188.240.231.193:7777
Players: 1 / 50
Ping: 8
Mode: Only-ph V0.1
Map: Los Santos