| ADY_5784 a întrebat:

Caut o melodie prin care sa ii zic iubitei mele ca imi e dor de ea ( deoarece ne-am despartit)! Cea mai frumoasa primeste funda!

11 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Nai nevoie de vreo piesa ca sa ai arati acest lucru, foloseste propriile cuvinte, vei avea mai mult de castigat.

| SerbanX a răspuns:

Holograf - nu am iubit pe nimeni:X

| Dariusuu a răspuns:

Voltaj - Mie greu fara tine
Cu melodia asta sigur o dai pe spate.

| KMaddieK a răspuns:

Blaxy Girls - Mi-e dor

| tweety08 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qkHP12cniXs e superba si poti sa ii spui ca nu vrei sa o pierzi ca ti-e dor de ea si tot ce ai este ea:) gasesti tu! :*

| Gabrielabmg a răspuns:

Inna-tu si euwinking love struck

| Ana1234567123 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KZxzx-cD5Yc&feature=related uite melodia asta si cateva cuvinte alese bine cred ca o sa te ajute...dar daca ai ranit-o pe prietena ta nu o sa reusesti doar cu o melodie si cateva cuvinte