| Cavery a întrebat:

Caut scripter pentru server SAMP:Server Hostat... Ofer Owner pe server sau bani cash! Va rog contactati-ma! radu_dj_2007!

6 răspunsuri:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Http://forum.sa-mp.com/forumdisplay.php?f=70 -scripting tutorial, nu stiu daca ti-am fost de ajutor

| Mihai_3337 a răspuns:

Cavery ce faci acum? Cauti scripter? Nu era ema scripter pe AF?

| xDValentinxD a răspuns:

Ma ofer eu da add id:vali_valic00@yahoo.com

| TaVi101 a răspuns:

Ba asta nu-i caveryca ma laughing)))))))))))))))))))) radu_dj_2007 e flapjack laughing

Ba ma ofer eu happy

| GaBy981017 a răspuns:

HostName: Romania Trucking Forever[0.3z]
Address: 89.33.242.199:7777
Players: 0 / 100
Ping: 14
Mode: Play-Trucking V11
Map: Rom@nia

| YoNigga09 a răspuns:

Star Romania - server deschis de 3 zile, gamemode unic (Reole Play). Poti detine 3 masini personale + barca, elicopter si avion, casa si business.

IP: 94.177.106.187:7777
Forum: star-ro.forumz.ro