| anonim_4396 a întrebat:

Caut server de metin interesant in care se face rost de bani relativ usor si in care nu se creste foarte greu. Ar fi super daca de asemenea, nu trebuie sa donezi bani pentru a fi cel mai tare din joc. Astept raspunsurile voastre. happy

5 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Metin2arena

| cataliniQ a răspuns:

Buna! Eu iti sugerez metin2energy. Este foarte tare! lv max 250, vreo 10 evoluari la (de ex. batalie, dinte, dragoane, etc ) si tot atatea la armura ( Otel ). Acesta are 2 servere :Hiperyon and Ammo. Tu sa joci pe Hiperyon! E mult mai tare! Te distrezi rau... Si poti sa faci lv 250 daca stai cate 1-2 pe zi la metin. poti sa faci intr-o saptamana. E super tare. Funda? big grin

| rengar a răspuns:

Metin2 Mondial ( lv 250, iteme pana la +19, la fiecare nivel faci upgrade-uri, bonusuri 6/7 trebuie sa ai bani pentru ele, e foarte distractiv )

| edy989 a răspuns:

Metin 2 Fun e destul de tare :X dar poti sa donezi daca vrei nu e chiar usor de la 75 cresti mai greu

| UVA a răspuns:

Metin2 Hot-Style lvl max 250 bani ii faci foarte repede 2kk la lvl 130 magiile le faci p lvl 50(all) Fieraru legendar (Tyrax) este in oras pentru mai multe detalii add s. nk_mik