| anonim_4396 a întrebat:

Ce a fost primul?
Oul sau gaina?
tongue sa va vad.

Răspuns Câştigător
| hehehe a răspuns:

Niciunul laughing au aparut in acelash timp

13 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Voi chiar sunteti prosti? Hai sa fim seriosiiiii acum! Intrebarea asta e pe TPU cred ca de vreo 100000000x ori...ce vo apucat acum cu oul si gaina? LAsai in pace sa sunt bine cum sunt, dar daca nu sti cauta si tu prima oara. E usor sa ceri ceva fara macar sa te chinui sa afli daca mai exista, nu? OMG CE OAMENIII!

| andrei95 a răspuns:

Nu se poate stii... daca era gaina de unde a aparut sau daca era oul primul cine l-a facut?

Răspuns utilizator avertizat
| AxxyAlexandra a răspuns:

La intrebarea asta n`a gasit nimeni raspunslaughing
Dar s`o luam logic[scuze da nu prea poti s`o iei logicbig grin]
Daca a fost primul oul cine l-a facut?
Si daca a fost gaina prima cine a facut`o?
Daca mergi pe ideea religioasa.ar fi gaina.oh go on[ca Dumnezeu a facut fiecare animal si l-a lasat pe pamant]
Dar stiintific astia zic ca oul a fost primullaughing
In concluzie, nu cred ca vei gasi prea curand raspuns la intrebare.happy
Dar in orice caz, interesanta ideea happy
Xoxo:*

| Goguletzu a răspuns:

Robotzii

O... roz cu luminitelaughing

| DaRiUsMaN13 a răspuns:

Oul ca din ou a iesit gaina

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

O protozoare care a evoluat...si a evoluat...blablabla si a iesit ceva ce depune oua deci OUL.

| Zazu a răspuns:

Cocosul,le avea pe amandoua - ouale si gaina!

| aLixx a răspuns:

Pai daca era gaina ea de unde ar fi aparut?
iar daca era oul, la fel, de unde a aparut?

| ubiticatha33 a răspuns:

O gaina cu un ou in manalaughing

| bitzu_7905 a răspuns:

Gaina

| eeaotly a răspuns:

Reptilele şi dinozaurii depun ouă.

Păsările se trag din dinozauri.

Găina este o pasăre.

Deci, primul a fost oul.