| cube a întrebat:

Ce ai face daca ai castiga premiul cel mare la Loto?

Dar daca ai castiga si a doua oara premiul cel mare? happy

Răspuns Câştigător
| NoName_9903 a răspuns:

Mi-as plati datoriile, as face o gramada de cadouri celor din jurul meu, as calatori, as pune deoparte bani pentru viitorii mei copii :-)
A doua oara...probabil mi s-ar deschide gustul pentru lucrurile pe care nu mi le imaginez acum...

6 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Am mai scris o data dar vad ca nu mi-a luat raspunsul...
In fine.
Ti-as da un amuzant pentru intrebare dar nu am cumlaughing)
In primul rand nu as pierde biletulhee hee apoi, daca s-ar intampla, m-as ruga pentru o a doua sansa, daca Ogica a avut-o, eu ce am?happy
Dupa lesin, imi revin cu un Spa, tratamente cosmetice, shopping la greu, calatorii, vile si masini, ca doar sunt sincera, doar eu am completat biletulhee hee apoi imi ajut familia si daca mai ramane ceva(am familion mare) ajut batranii si orfanii. Si nu o spun ca pe un cliseu.

cristian
| cristian a răspuns:

As ajuta cat mai multi oameni care la randul lor sa poate ajuta mai departe pe altii.

| kh1ss a răspuns:

.

| kh1ss a răspuns:

In afara ca as fi mai fericita ca nu mai am datorii la banci, cred ca as calatorii, as ajuta cateva persoane cu nevoi, mi-as lua o casa si o alta masina, as merge in continuare la servici, asta in cazul fericit in care nu m-ar da afara cu pretextul ca sunt bogata... aaaaa, si mi-a mai face niste operatii pe care acum nu mi le permit din lipsa de bani ( nu operatii estetice) si pe care le tot aman... din pacate sad

| cristi a răspuns:

As impartii banii la saraci,. dar daca ma vad cu atatia bani nu stiu ce as face laughing

| emilica95 a răspuns:

Shopping si shopping si cred ca dupa ar merge niste shopping si shopping si de ce nu shopping. si dupa ce termin cu shoppingul ma duc la shopping si in final ma duc sa termin ceilalti bani intr-o cafenea/bar whistling