| cipri1999 a întrebat:

Ce alegeti dintre FOX Kids, Disney Chanel si Cartoonnetwork

Răspuns Câştigător
| TheRock17 a răspuns:

Fox Kids, clarsmug

6 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

FOX Kids nu mai există.
Cu FOX Kids am multe amintiri legate de vrema acelui canal de desene.
Momentant îmi place Disney, dar mi-ar plăcea mai mult dacă îşi va schimba numele "Disney". Nu îmi place de loc!
Numai bine.

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Pai eu prefer Disney Chanel deoarece majoritatea sunt filme si sunt destul de interesante.Pe Cartoon Network sunt si desene frumoase dar majoritatea sunt niste "tinichele".FOX Kids este prea...ciudat ca sa zic asa...
Deci Disney happy

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Fox Kids :X:X:X. Doamne ce amintiri si ce desene sad.

| venusdoom a răspuns:

Niciunul.pentru ca inainte erau desene faine si acum is groaznice. mai bine ai lasa desenelelaughing

| Bogdan009 a răspuns:

Jetix A fos super tare canal happy

| ღdeeღ a răspuns:

Clar ca fox kids. era cel mai tare program. cand eram mica toata ziua ma uitam la viata cu loie si la copiii de la 402. vaaaiiii ce imi mai placeau!