| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegi :ursuletul tau de plus cu care ai dormit mereu sau UltraSuperGames(toate jocurile care exista pe gratis)?

Răspuns Câştigător
| Tamiki a răspuns:

Ursuletullaughing. De ce?

8 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Cu parere de rau pentru ursuletul meu sad jocurilee :X

| AndutzaAndu a răspuns:

Mai bine ursuletu'. tongue

| HappyCandy a răspuns:

Ursuletul, imi iau ursuletul si stau in TPU nici nu imi mai trebuie jocuri. happy3

| DidiLovesYou a răspuns:

UltraSuperGamesbig grin sincer eu nu prea am o jucarie preferata cu care am dormithappy

| kissmypixles a răspuns:

Pai nu mai trebuie sa dormi cu ursuletul ca rade lumea de tine(zic in general) deci aleg jocurile ca sunt si la modalaughing

| ruPfashu a răspuns:

In locul tau as alege Ursuletul.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Lol nici nu am avut asa ceva. Normal ca toate jocurile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,dar ursuletul tau va fi aruncat la gunoi!