| lol1232 a întrebat:

Ce anime imi recomandati gen aventura gen naruto bleach inuyasha soul eater funda!

5 răspunsuri:
| bogdan_7896 a răspuns:

Altele mai misto ca astea nu sunt-uitate in continuare la ele daca nu le-ai vazut complet

| vladtheripper a răspuns:

Ai putea incerca yu-yu-hakusho (e mai vechi si de baiet, cu batai), Dragon Ball (idem), sau D-Gray Man

| Kid_4219 a răspuns:

Pai...cam astea sunt cele mai tari. Te pori uita (daca nu te-ai uitat) la naruto cand sunt mari etc caci nici acum nu s-au terminat episoadele. Se dau pe net cate 1 in fiecare saptamana.

| infamy a răspuns:

Katekyo hitman reborn, full metal alchemist, full metal alchemist brotherhood, D gray man

| Sandru_Andreya_1995 a răspuns:

Naruto shippuden
soul eater
vampire knight
d. gray man
bleaach
VAMPIRE KNIGHT GUILTY