| Maria_Nadia_Maria_1998 a întrebat:

In ultimul timp nu stiu ce anime sa mai urmaresc... M-am uitata la: 07-Ghost, Bleach, naruto, bakuman, peach girl, tokyo mew mew, soul eater, inuyasha... Puteti sa imi faceti si mie niste recomandarai?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna.
- Fairy Tail
- Katekyo Hitman Reborn
- Sakamichi no Apollon
- Paradise Kiss
- Nana
- Nodame Cantabile (3 sez)
- Natsuyuki Rendezvous

Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| Mokaxoxo a răspuns:

Death note
Shakugan no shana
Special A
Vampire Knight

| FunkeyFresh a răspuns:

Un sfat mai iesi pe afara! Nu sta numai cu ochi in calculator.Nu iti spun de rau ci pentru binele tau. Daca crezi ca team jignit scuze dar eu ti-am spus parerea mea...

| Maria_Nadia_Maria_1998 explică (pentru FunkeyFresh):

Sa sti ca nu m-ai jignit, dar eu ma uit la anime, ori seara, ori dimineata, in rest, mai ales ca am luat vacanta, ies afara cu prieteni. ori cum, nu prea am voie mult timp la calculator... happy

| Claudiu1995 a răspuns:

Buna Maria!
Am vazut acolo ca te-ai uitat si la naruto, dar la Naruto Shippuden te-ai uitat? Intra si fa-ti cont pe Vplay si aici o sa gasesti o multime de seriale atat anime cat si seriale care se difuzeaza la tv. Sper ca te-am ajutatwinking big grin.