| Adina a întrebat:

Ce aparate foto digitale imi recomandati? Maxim 150 euro.

Răspuns Câştigător
| BellaSomerhalder a răspuns:

Nikon si Canon sunt cele mai bune aparate ( profesionale, chiar ). Daca iti cumperi un aparat foto, ar fi indicat sa-ti cumperi un Nikon. Adica, nu stiu, incearca sa faci rost de cat mai multe informatii de pe internet. Eu as cam stii cate ceva, dar presupun ca nu vrei sa-ti vorbesc despre cele doua in parte. Iti pot spune doar ca, daca ar fi alegerea mea, mi-as cumpara un Nikon si chiar mi-am propus sa o fac, de Craciun. Acum am un Fuji A220 de 12, 2 mp si este nemaipomenit, asta daca vrei un aparat obisnuit, nu cine stie ce artificie. Recomand! Cheers!

2 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Cele mai bune aparate foto digitale sunt cele de la Nikon:X.modele nu stiu uita-te pe net:*. Funda? :X

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Sony cyber-shotwinking
3 milioanewinking [300 de lei noiwinking ]