| Bettybeatrice1919 a întrebat:

Ce aplicatii recomandati sa treaca plictiseala? Printre care si jocuri.

Răspuns Câştigător
| Nevroza a răspuns:

Strava pentru alergat, iar jocuri. cred ca Hello Stars e antiplictiseala!

2 răspunsuri:
| Sunflower1503 a răspuns:

Încearcă viva video, poți să faci video-uri faine cu citate și să faci colaje cu video-uri și chestii faine. Eu odată ce l am băgat nu l am mai șters pentru că e super. Poți încerca să te joci helix jump. E foarte tare jocul. Mai sunt, eu mai mult folosesc aplicații de editare a pozelor și videourilor. Poate dacă încerci o sa afli că îți place și ție să editezi. Sper că te am ajutat!

| Anybody1 a răspuns:

Color Switch, Coloring Book for Me & Mandala, Piano Tiles 2, Temple Run 2, Knife Hit, Criminal Case, aa, Subway Surfers, Pou, Agar.io, Angry Gran Run, Galaxy Attack: Alien Shooter, Crossy Road, Dumb Ways to Die Original, Fruit Ninja.