| Katakimiku a întrebat:

Ce ar trebui să aleg?
„Jurnalul unui puști" sau „Însemnările unei puștoaice"?

P.S.: Sunt fată.

19 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Însemnările unei puștoaice zic eu pentru ca poti invata anumite lucruri din ea, te poti regasi in anumite situatii prezentate in carte.

| oompaloompa a răspuns:

Chiar astazi am terminat de citit cartea a doua din insemnarile unei pustoaice, am citit si jurnalul unui pusti dar prima e mai interesanta!

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Eu sunt baiat dar zic ca mai bine „Însemnările unei puștoaice" daca esti fata

| Alexandra7201 a răspuns:

Însemnările unei puștoaice

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Insemnarile unei pustoiace, clar.

| Klaudya27 a răspuns:

Buna Katakimiku! Daca ai alege''Jurnalul unui pusti'' ai putea vedea ce crede un baiat despre o fata, iar daca alegi ''Insemnarile unei pustoaice''te vei maturiza.

| AnKa76 a răspuns:

Sunt niste carti bune...dar "Insemnarile unei pustoaice"e mai interesant.
P.S:le-am citit pe amandoua

| NicoClaudita a răspuns:

Daca esti fata eu cred ca ar trebui sa alegi " insemnarile unei pustoaice"

| lSarcastiquel a răspuns:

Buna eu le-am citit pe amandoua si imi plac foarte mult, dar pentru fete e Insemnarile unei pustoaice.

| WinxSirenix a răspuns:

Insemnarile unei pustoaice, dar poti sa le citesti pe amandoua

| andreigreen a răspuns:

„Însemnările unei puștoaice" as zice eu.

| Cosmina33 a răspuns:

Însemnările unei puștoaice

| yulymcl a răspuns:

Jurnalul unui pusti e mult mai captivant chit ca este vorba despre un baiat

| KiduuPink a răspuns:

Sunt super amandoua.dar mie mi-a placut mai mult insemnarile unei pustoaice.

| Dragneel a răspuns:

Ambele.

| Ama112 a răspuns:

Mie imi place cartea ''Însemnările unei puștoaice'' si filmul ''Jurnalul unui puști''
Sunt fatabig grin

| LoLoBlue a răspuns:

Eu am citit amandoua, dar Insemnarile unei putoaice e mult mai super

| xrebecutzax a răspuns:

„Însemnările unei puștoaice" cred ca este cea mai bna alegere...winking

| Deeeea23 a răspuns:

Le-am citit pe amandoua,sunt super, cumpara-le pe amandoua, iar daca nu poti, alege, Insemnarile unei pustoaice