| LoOvE a întrebat:

Ce as putea sa fac in aceasta vacanta de paste? Ma plictisesc...

5 răspunsuri:
| aaaaaaa1 a răspuns:

Curatenielaughing

| mgxxtreme13 a răspuns:

N-ai preteni sa iesi in oras/parc/whatever? pai uitate la un serial online ceva... fa-ti curat prin sertare,( ca fac pariu ca ii dezastrulaughing ) curat prin comp, asculta muzica, downloadeaza muzica, ppffuu cate ar fiiiwinking

| anadragutza a răspuns:

Daca esti fata acum de Pastele ar merge un MegaShopping.sau daac esti baiat du-te cu iubita ta daca ai la un restaurant select si daca esti major poti sa mergi pe la munte hotel 5 stele poti face multe numai bani sa ai

| dolce_6727 a răspuns:

Poti sa te duci cu prietenii sau familia la o petrecere sau la munte.

| HackMyWorld a răspuns:

Sa mergi la piscina spre exemplu...happy