| AvalohAlyn a întrebat:

Ce as putea sa fac in vacanta de vara? Dati-mi idei.Voi cum va petreceti vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| Roloisback a răspuns:

Pai uite ce voi face eu : 1) Ai iubita? - Daca da petreceti timpul impreuna si faceti lucruri noi
- Daca nu, fa-ti una laughing
2) Incepe un sport : De exemplu football-ul este un sport bun si vei cunoaste multe persoane noi
3)Incepe un serial : Desi nu te sfatuiesc sa-ti petreci tot timpul in fata unui calculator, dar noaptea daca nu esti obosit uita-te happy
4)Invata sa canti la un instrument: Te sfatuiesc sa inveti la chitara :3
5)Fa-ti un grup de prieteni si iesiti in oras smug
6)Du-te la concerte :3
7)Daca ai un caine si ai rabdare incearca sa-l dresezi laughing
8)Fa-ti o zi in care sa retraiesti clipele din copilarie si joaca-te jocuri pe care nu le-ai mai jucat de ceva timp
9)Dezvolta-ti latura creativitatii ( deseneaza orice si daca iti place continua)
10)Petrece timp si cu familia :3
11)Distreaza-te la maximwinking

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Vara=Sezonul plimbarilor, gratarelor si distractictiei si uneori al dormitului...laughing Deci?

| Hopahopa a răspuns:

Dorm mult timp si merg excesiv la strand si gratare.

| Mihaaa24 a răspuns:

Ai putea să încerci să faci lucruri noi. Să începi să iei cursuri de chitară, înot, să citești, să mergi într-o tabără pe o anumită temă, să ieși cu prietenii. Nu știu dacă știi deja să cânți la chitară sau să înoți, au fost niște exemple. Simte-te liber să faci lucruri noi vara asta happy