| Butterfly928 a întrebat:

Ce ati face ca sa nu va mai plictisiti?

Răspuns Câştigător
| andreeamitoi a răspuns:

As face un blog sau un site cu www.webs.com sau www.blogspot.com sau as putea face un videoclip cu movie maker pe care sa-l postez pe youtube.

Movie maker il iei gratis de aici: http://www.free-codecs.com/windows_movie_maker_download.htm

Sper c-am ajutat! Bye!

15 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

As citi o carte, m-as uita la o groaza de filme, mi-as petrece timpul cu animalele mele, cu prietenii, as merge la shopping, as gati ceva simplu pentru craciun sa le fac alor mei o surpriza, as merge in oras la filme si lista poate continua happy

| BlackVeil a răspuns:

Desenez, joc metin2...

| momo a răspuns:

Pai in momentul asta daca m-as plictisii as asculta muzica, as desena, as citi o carte, poate un joc pe PC...
Depinde...

| BrD a răspuns:

M'as uita la un film.

| Parmalat a răspuns:

As dormi. Decat sa pierd timp si energie facand vreun lucru inutil prefer sa dau organismului posibilitatea sa se refaca.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Simplu, ma uit la un serial sau un film. Sau stau degeaba pe Google si caut ramdom stuff.

| Twitter a răspuns:

As intra pe TPU sau FaceBookwinking

| WiPi a răspuns:

Ma duc afara big grin

| CreepyCrow a răspuns:

Ascult muzica sau dansezlove struck

| Maddu a răspuns:

Poi as gasi un serial interesant la Tv.sau o emisiune frumoasabig grinAs sta la pc pe TPU si as da raspunsuri la intrebari incercand sa ajut pe cineva.as iesi in oras sau pe drum daca e bloc sau tara, as merge la cumparaturi acum de sarbatori. m'as juca un joc captivantbig grin as face multe...Viata e frumoasa!

Maddu

| DisforDeea a răspuns:

Ma uit la tv.Stau pe mess, pe TPU etc.tongue

| PuFuLeThE_9988 a răspuns:

Pai as citi o carte, as vorbi la telefon sau m-as uita la un film

| მղղzყ a răspuns:

As sta p net, Ah vb p mess ca prietenii, as intra p TPU si as raspunde la intrebari chinuindu.ma sa iau fundita si as vedea un filmhee hee

| მղղzყ a răspuns:

Poooi...
as sta p mess sh as vorbi in continuu
as vedea un film bun
as raspunde la intrebari d pe TPUhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As mai citi odata eclesiastul, din biblie.am unele nelamuriri.si proverbele.sa vad care corespund si care nu vremurilor noastre.