| Clau_6458 a întrebat:

Voi chiar va plictisiti?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| тecнιннιlα a răspuns:

Nici n`ai idee cat de mult yawn.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Chiar dalaughing...da puteai sa scrii asta la catelgoria:conversatiiwinking:*...Te-am lasat sa te plictisestiwave ceaw:*

| 666_7474 a răspuns:

Mai tare decat tine, sigur nu.

| pinkystyleツ a răspuns:

Da. dar dc intrebi?hee hee

| Dianné a răspuns:

Nu pot sa ma plictisesc singura, doar plictiseala ma plictiseste.

| euzictutaci a răspuns:

Draga Clau,

TPU este un site pentru. a adresa intrebari la care chiar nu gasesti nici-un raspuns, si nu un site in care se adreseaza intrebari puse din plictiseala.happy Alta data pune si tu intrebari la care chiar nu gasesti un raspuns sau vrei sa afli parerile celorlalti happy!