| CreEppY a întrebat:

Ce ati prefera mai mult? Nu pot sa ma hotarasc pe care sa il i-au prima data...

http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/storm -3400/

http://www.altex.ro/......adventures

La a 2-lea link, ma refer la cel + Assasins Creed Anthology.
Multumesc mult si astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Depinde. Poti juca Assassin's Creed atat pe Xbox, cat si pe PC. Anul acesta iese Xbox 720, o noua generatie a gaming-ului pe console. Daca iti doresti o consola, iti recomand sa astepti sa iasa Xbox-ul 720, pentru ca este mult mai performant si vine cu o noua generatie de Kinect si software si hardware imbunatatite. Ti-as recomanda, sincer, PC-ul. Poti juca si jocuri pe el, avand configuratia excelenta cu i5 si toate cele, si te poti folosi de el si cu alte functii. Poate peste 2 ani s-ar putea sa nu te mai intereseze foarte tare jocurile, asa ca de ce sa iti iei xbox 360? Repet, e cu totul alta chestie daca iti iei Xbox 720, pentru ca aproximativ totul se schimba, dar, iti recomand cu toata increderea posibila PC-ul. Numai bine! happy

1 răspuns:
| RedRoses a răspuns:

Al treilea link happy