| Mmmmaaaaddddyyyy a întrebat:

Ce ati visat aseara`?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Rebeca269 a răspuns:

Eu a visat ca sunt vampirlaughing.Era`m intr-o padure si ma urmarea cineva apoi am sarit pe o creanga m`am intalnit cu Jacob din Twilight si ne-am sarutat:Xapoi m-am trezit dintr`o data intr-o poenita si i-am vazut pe Edoward si Bella.Aiurea rawoh go on

9 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Ca toata lumea scria cu "`" inutile si m-am sinucis. Tu?

| Chris a răspuns:

@Mmmmaaaaddddyyyy De ce simti nevoia sa pui acel semn?! ( serios )
PS: Am visat un cosmar.

| MaTrIx8378 a răspuns:

L.am visat pe bau baubatting eyelashes

| Ađııa a răspuns:

Am visat ca ma cert cu mama ca nu ma lasa sa plec cu sor'mea la munte:-l si ghici ce...azi m-am certat cu ea...laughing

| PotatoMustDie a răspuns:

Am visat ca era craciunul happy, dormeam(in vis) de odata ma trezeste (in vis)un zgomot pe hol. Ghici cine era. Exact, era "Satan Claus" sad! Tot ce mai pot spune e ca bomboanele de pom nu vor mai avea acelasi gust... punct.

| Ro_3405 a răspuns:

Ca nu o sa pot porni masina, si nu o sa pot sa o duc pe o fetita la spital si intarzia la medic, si medicul nu vroia sa o mai vada. Ma simteam foarte prost.

| Mmmmaaaaddddyyyy explică:

@Adix. Ma bucur foarte mult pentru tine ```````````. Eu am visat ca cineva vede multiplu`laughing).

| Mmmmaaaaddddyyyy explică:

@Chris. Nu il pun intentionat. Cand scriu repede, mai intra din obisnuinta si un "`"

| carlutza1001 a răspuns:

Ca vorbeam despre salariile doctorilorrolling on the floor