| anonim_4396 a întrebat:

Ce boxe aveți conectate la calculator? Sunteți mulțumiți de ele?

19 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Genius, nu mai sunt, pentru ca mi-a intrat o viespe in una dintre ele si a spart-o, si acum de cate ori dau volumul tare ses aude urat laughingcrying

| Bishop a răspuns:

@danyyyel pai nu pot sa ma abtin sa nu radlaughing si plang pentru ca ma ofticacrying

| daniDeeDee a răspuns:

5+1 Logitech happy nu-mi trebuie mai mult.

| -TattO- a răspuns:

Eu il am conectat la combina mea. are 280w. are amplificator in ea. si fac legatura intre ele prin mufa jack.

| -TattO- a răspuns:

JVC - E MODEL MAI NOU - intra 3 cd-uri in ea... are mufa pentru stick... si mai multe.

dar are si Bass si de toate...

e puternica...muulti wati.

| -TattO- a răspuns:

Ceva de genu. are 3 boxe. numai ca e JVC - http://www.1001case.ro/......299817.jpg

| lplostonyou a răspuns:

Boxe cu manivela Luchass happy

| vyol3ta a răspuns:

Genius happy (2)
Poi da... destul de multumita happy

| danyyyel a răspuns:

DELUX DLS-128 foarte bune... vechi nu se strica usor, am o membrana rezistenta si la praf si aproape aproape termorigida... o am de 3 ani si cand ma uit la ele zic cas noilaughing

| danyyyel a răspuns:

Bishop razi sau plangi?

| danyyyel a răspuns:

Eu imi gadil timpanele cu radioul idobihee hee

| sasha a răspuns:

Sistem 5+1winking Logitech... e super ok

| Tarzan (reloaded) a răspuns:

Am laptop. Iar placa de baza este Asus happy Sunt destul de multumit, mai ales ca Asus-ul este destul de bazat la sincronizarea componentelor unui laptop dar si in general.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi da bishop, Genius fac boxe din hârtie. tongue
Mu51c, ce combină?
Sunt curios și de restul cu ce vă gâdilați timpanele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. ca numa l o boxa se auderolling on the floor)
is duse.laughing trebuie sa'mi iau sistembig grin
asteais de vreo 4 ani [geniuslaughing]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Logitech, acu` m-am uitat sa vad ce scrie pe ele...nu le-am cumparat eu, dar sunt tare ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Philips-sunt super faine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Genius! Sunt tare multumita! Daca vreau sa ascult muzica tare sau sa vad un film am combina!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 2 boxe Concept cu iesire de 200W/buc. http://www.anunturi.ro/ups/1228135736-193303349.jpg. si sunt conectate la un amplificator cu puterea de 7x80 W http://www.avland.co.uk/sony/strde497/strde497lrg.jpg.
P. S cei care spun ca au combine care scot sute de watti e bine de stiut ca acele sute de watti nu sunt reali pentru ca la iesire de obicei scot jumatate din puterea specificata. De exemplu boxele mele scot 400 W/buc. dar la intrare(in) nu la iesire(out).
P. SS- watti nu se aduna la boxe : de exemplu ai 2 boxe fiecare scoate cate 100 W nu o sa spui ca ai 200 W, nu se aduna puterea. Altfel as fi spus ca boxele mele scot 400W cea ce ar fi incorect.
Si daca vrei sa stii cum suna, iti pot spune ca in camerea mea nu se afla nici o vaza sau ceva de genul, trepidatile sunt constante si de acea am tras plasa cu glet pe tavan pentru ca tot aveam crepaturi, acum incepe si lavabila sa se descojeasca;))