| WohooAmTreiFunde a întrebat:

Ce cadou ar fi cel mai potrivit pentru o fata speciala de ziua ei?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde, fiecare are un gust si e bine sa ceri parerea altor fete sau a mamei tale.

| Ciprian a răspuns:

Un ursulet din plus, un parfum, un lantisor, o bratara etc. Gasesti tu ceva.

| cristi202 a răspuns:

Cel oferit dintr-o inima curata si iubitoare.
Incearca un inel. Si cind i-l dai, fa-o pe melodia "Ti-am dat un inel" a celor de la Holograf. Efectul il vei vedea si tuhappy.

| Angelsergiuboy a răspuns:

Un cadou special

| n0matterman a răspuns:

Posibil ceva care ii PLACE, ceva ce vine de la cineva ce o CUNOASTE...

Zic eu...se poate sa gresesc?

| ศฤฏฯววศ a răspuns:

Pai depinde ce ii place. Poate ii plac bijuteriile.Mai sunt multe cadouri care sa ii placa unei fete!

| andreea_7750 a răspuns:

O carte sau ceva pentru scoala