| GeoAdry a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac surorii mele mai mari? Maine implineste 18 ani si inca nu i-am luat nimic... Funda

Răspuns Câştigător
| AndrikNebunik a răspuns:

Buna!

Depinde de gusturile surori tale. Ai pute sa-i iei:
- un lantisor
- ceva de imbracat
- un mp 4 - mp 5
- o rama foto cu fotografia voastra
- o cutie de bijuterii
- o esarfa
- un laptop
- un telefon
- boxe pentru laptop
- bratari
- cercei
- casti
- o felicitare
- un CD al formatiei ei preferate
- stik de memorie
- parfum
- o geanta funny
- oja

si multe altele! Trebuie doar sa stii ce i-ar place ei... dar nu-ti fa griji. simpul fapt ca este din partea ta il face special si oo sa-i place enormwinking

Sper ca te-am ajuta! :*

10 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Pai poti sa ii iei:
-o bratara cu lantisor si cercei,cu set sau separat.
-un parfum daca stii ce arome prefera;
-ceva haine. sau pantofi draguti,poti sa ii iei un sacou la moda sau o camasa,un plouver xxl, simpatic, depinde de gusturi.
-ceva mare de plus, daca e mai copilaroasa;
-un mp3, depinde cati bani vrei sa cheltuiesti;
-ceva accesorii pentru camera;
-poti sa personalizezi ceva, un film surpriza.de cand era mica si pana acum;
-sau un bilet la film, daca aveti cinema in oras;
Nu mai stiu. sper sa alegi cadoul perfect pentru ea.
Sau o zi cu tine face mai mult ca 1000 de cadouri.

| TheExpert01 a răspuns:

Un tricou un joc care sa il jucatzi impreuna sau cativa banuti o carte care ii palce etc funda?

| PrincessConsuela a răspuns:

Bun. Exista mai multe feluri si depinde de cum este sora ta. Daca este genul cu fundite si mai stiu eu ce accesorii incearca sa ii mai cumperi niste zorzoane(daca esti din bucuresti mergi la vreun mall) sau daca este mai rock ceva cu o trupalaughing Situatia se complica pentru ca e majoratul si deh... trebuie ceva mai mare. Nu o cunosc pe sora ta, dar orice i-ai lua ia si niste bomboane cu coniac si ce zici de un parfum? Sau mergi cu ea la cumparaturi si vezi cam ce i-ar placea. Asta cred ca e cea mai buna solutie. Scoate-o prin oras si analizeaza situatia. Ai cam intarziat totusi...

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| Dextro a răspuns:

Pai gandeste-te ce iar place cel mai mult ( n fff scump oh go on ) depinde si de personalitate iai ceva frumos dar si ieftin tot o data tongue big grin

| ღÐelly a răspuns:

Cercei,parfum

| MusicIsLife a răspuns:

Ai putea sa ii iei niste bijterii...sau daca nu ai atatia bani i-ai putea lua o caseta pentru bijuterii.
Sper ca te-am ajutat. Funda?:d

| whiteviper98 a răspuns:

Un prezervativ. poate ii folosesterolling on the floor

| maria_8503 a răspuns:

De exemplu daca ii place muzica i-ai putea lua un MP4, sau ai putea sa ii iei un tricou, sau o pereche de ochelari de soare, sau orice altceva sti ca i-ar placea.

| AmNevoieDeAJUTOR a răspuns:

parfumuri originale, haine original,o lengerie rosie foarte frumoasa si atragatoare,un dansator,o bijuterie de aur un inel cu numele voastre scrise in dos,un colier din pietre naturale,un animalut viu sau pasari decorative vii,un ceas de mina, un album cu pozele ei mai speciale in alb negru, sau chiar ai putia tu sai organizezi petrecera dar sa fie me masura si sa ramina placut surprinsa! bafta e sora ta stii ce-i place alege si culege