| alex_7264 a întrebat:

Ce cadou sa cumpar pentru tata de ziua lui, 48 ani :S

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Ceva personalizat ar fi dragut...gen o cana cu echipa de fotbal cu care tine, daca e microbist, o bricheta mai speciala sau o scrumiera daca fumeaza, gasesti tu pe la orice magazin de specialitate. ori un parfum sau after shave.sunt atatea lucruri, vei avea de unde alege. te pup, bafta:*

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O bluza sau un parfum. Va aprecia cu siguranta. La multi ani!

Janina
| Janina a răspuns:

Un portofel laughing gol
o sticla de sampanie
o camasa
un breloc personalizat cu tine si el happy

| JeSa a răspuns:

O cravata, si-o sticla de vin bun.
Sa-ti traiasca!

auran
| auran a răspuns:

Sa fie sanatos - LA MULTI ANI!
Daca iti permite buzunarul, i-ai ce-si doreste el daca nu, o palarie, sau o sapca, un ac de cravata, bautura lui preferata...

| LuS[z] a răspuns:

Un ceas de mana ar fi o idee(in caz ca nu are)sau o cravata personalizata sau un sincer si simplu la multi ani!

| Butsilee a răspuns:

O puscarolling on the floor

| KidoSmart a răspuns:

La multi ani pai eu cred ca o pereche de pijamale ar fi foarte potrivita pentru cu nu e nici prea scumpa

| alex_7264 explică:

Ms de sfaturi o sa tin cont de ele v am intr inainte pentru ca sa am idee ca nu`mi place in ultima zii sau ceva de genu sa cumpar... :*:*:*:*