| Pustii a întrebat:

Ce cadouri de craciun le dati prietenilor?

5 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Ceva simbolic.

| Slavic a răspuns:

Alaturi mereu

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
De obicei le dau bomboane de ciocolata, carti, haine sau jucarii din plus big grin!

| FallenAngel_1726 a răspuns:

Ceva facut de mana.big grin.sunt cele mai frumoase cadourilove struck. poti sa incerci si tu sa faci astawinking. pe net sunt o gramada de idei minunate.succes!big grin

| lemmon a răspuns:

Depinde de prieteni: un ceas, o rama cu pozele noastre, un ursulet de plus, o bratara din argint, ceva simbolic:un mos craciun, un ren, un om de zapada, o craciunita[de plus], un parfum[doar daca stii ce ii place pentru ca altfel risti sa nu il foloseasca, produse cosmetice preferate, o iesire in oras, un cd cu trupa preferata, un pandantiv cu numele sau initaila[dupa buget], un desen facut de tine, un tricou personalizat etc, sper ca te-am ajutat:*