| LoooVe <3 a întrebat:

Ce cantareti de culoare stiti?

14 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Baieti:Akon, Ne-Yo, Jay-Z, Lil Wayne, Michael Jackson, Snoop Dogg, Timbaland, 50cent, Nelly, iar fete:Janet Jackson, Beyonce, Rihanna, Kelly Rowland sh cam atat imi amintesc acumhee hee

| Pufuleti a răspuns:

Michael Jackson, Beyonce, Jay Z, 2pac, Timbaland, Snoop Dogg, Akon, Dr Dre, 50 cent, Janet Jackson, Kelly Rowland, Leona Lewis, Bob Marley.
Gata, m-am blocat, nu mai stiu laughing

| Abcfunny a răspuns:

Akon, Connecte-r, Alex, Michael Jackson, 50Cent, Beyonce, Jay Z, 2pac, Timbaland, Snoop Dogg

| smaranditza a răspuns:

Michael jackson, lionel ritchie, bob marley, whitney houston, tina turner, ella fitzgerald, diana ross, harry belafonte, la toya jackson, etc, etc

| Marcelino a răspuns:

Akon, 50Cent, Tipul de la Faithless, Kid Kudi, Iyaz, Timbaland...

| MistikkGirl a răspuns:

Majoritatea care cinta rap
50 cent, Ciara, Rihanna, Cassie, jay-z, Beyonce, Lil Wayne, Lil Jon, Akon, Chris Brown, Timbaland, Missy Elliott, Eve, P. Diddy, Jamelia, Ludacris, Lil Mama, Petey Pablo, Ne-eu, Flo-Rida, SEan KingStone, T-Pain, Usher, Kerry Hilson, T. I si Fostul Michael Jackson
Bye Bye.

| roxy_2350 a răspuns:

Usher

| oannah a răspuns:

50 centbig grin

| Milkyyy a răspuns:

T. i.
travis mccoy
=p~

| nOnameFound a răspuns:

Michael jackson sad R. I. P. love 4ever )

| Bi.Dam a răspuns:

Akon

| ℓσℓℓιρσρ a răspuns:

Lil waine:X

akon

timbaland:d

michael jackson

50cent

connecte-r

rihannatongue

beyonce

usher

kelly rowland

kid cudi

iyaz

snoop doog

si cam atat stiulaughingcryinglaughing

| Andy_2997 a răspuns:

Connect-R big grin

| 123456_5962 a răspuns:

50Cent, Akon, Alex, Beyonce, Kid Kudi, Iyaz, Timbaland, Connecte-R, Jay-Z, Flo-Rida, Ne-Yo, Rihanna, Ciara, Cassie, 2Pac, Snoop Dogg, Michael Jackson, Sean KingStone.
Si m`am blocat. laughing Nu mai stiu. laughing