| ValentinaPorondi a întrebat:

Ce carte ( gen Generala, Insemnarile unei pustoaice) imi recomandati?

1 răspuns:
| Heaven15 a răspuns:

Buna1 Pentru generela aceste carti sunt perfecte! : -Jurnalul unui pusti -Jurnalul unei pustoaice -Seria Ciresarii -Cei trei muschetari -Copiii Căpitanului Grant -Magazinul magic de jucării -Pulbere de stele -Romanul adolescentului miop (ese o carte recomandata pentru cpii cu varste cuprinse intre 12-19 ani ) Sper ca te-am ajutat! Primesc funda? kiss kiss