| re1111 a întrebat:

Ce casti cu bass imi recomandati pentru telefon? Vreau ceva care sa-mi bubuie urechile, daca stiti ce zic :3! Sa fie undeva la 50-100ron. Multumesc!

3 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

Castile de Iphone 5 au un bass destul de bun.

| Dilirici_Mihai_1998 a răspuns:

Casti A4Tech In-Ear MK-610
Sunt foarte bune, au un bass excelent doar ca se strica destul de repede (3-6 luni în general, în funcție de cat de des le folosesti)
Prețul e de 35 lei pe eMAG și poți sa îți iei vreo 2-3 perechi în caz ca ti se strica(dacă ții foarte mult la bass) sau cauți altele mai scumpe dar mai rezistente
Sper ca te.a ajutat