| bdany98 a întrebat:

Ce ceai trebuie sa beau ca sa slabesc?
Ceaiul de ghimbir este bun?

Răspuns Câştigător
| CoraPersefone a răspuns:

Poti sa te dopezi cu cea, ca nu asa se slabeste! ceaiul ajuta in procesul de slabire, daca faci sport si respecti o alimentatie sanatoasa si echilibrata, saraca in calorii. Daca bei ceai, si mananci mult, n-ai nici o sansa sa slabesti... poate doar sa mergi des la baie! ceaiul de ghimir e bun, si oricum exista o gama variata de ceaiuri la plafar ca sustin dieta! dar in nici un caz, doar ceai, ca nu rezolvi nimic!

1 răspuns:
| tinaHd a răspuns:

Da este bun, dar ca sa slabesti vizibil trebuie sa mananci multe fructe si cel putin 2l de apa pe zi, succes:*:*