| iuandfto a întrebat:

Ce coafuri pentru par mediu stiti? Eu am parul pana la umeri dar nu vreau sa ma tund foarte scurt si as vrea cu breton. Ce-mi propuneti?

7 răspunsuri:
| Alexa113 a răspuns:

Http://www.topcoafuri.ro/coafuri-par-mediu-top-15/topuri-coafuri
sper sa iti placa ceva de aici.dar eu ti-as recomanda ceva fara breton pentru ca bretonul te face foarte grasa si o sa iti stea foarte rau pana se aranjeaza. funda?

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Incearca tunsoarea bob. Este si va fi intotdeauna la moda si usor de aranjat! happy

| xAlexis a răspuns:

Pai eu am parul cu vreo 5-10 cm mai mult decat ai tu.Eu ma mai tund in ''V'' Sau in scari stii tu.ca Ashley Tisdale.Eu insa nu o fac ca ea are tunsoarea asta dar mie chiar imi sta bine si as crede ca si tie...

| RyGoLeTa a răspuns:

Parul putin ondulat{tuns in scari}, indreaptat cu placa.Trebuie sa-ti placa tie!

| ŞoriceluÎnCălduri a răspuns:

Fa-ti ceva in gen emo Breton si nu-ti tine parul in fata peste umeri... ceva de genu stai asa si cand iti creste bretonul pana la gura cam asa iti faci o coada si iti lasi breton pana la ochi coada iti faci asa cum e mica cu cat e mai mica arata mai fain