| GhiorghitaGabi a întrebat:

Ce credeti despre avira thinking dau funda la cine raspunde repede?

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Ti-l recomand. Eu il folosesc de doi ani de zile si nu am avut probleme cu acest antivirus.
Daca folosesti o varianta free nu pot sa-ti spun cum lucreaza fiindca eu nu am testat-o.
Daca ai posibilitatea sa folosesti un antivirus premium ti-l recomand pe : Avira Premium Security Suite v10.
Daca vrei da-mi un pm cu id-ul tau si o sa ti-l dau eu cu tot cu licenta pana in aprilie.

@specialistul97 : De unde sti tu ca nu e bun, l-ai incercat?
Uite cateva caracteristici a lu Avira :
Nu consuma resurse.
Are un nivel mare de detectie a virusilor.
Scaneaza foarte repede si bine.
Nu scaneaza tot timpul asa cum fac multe antivirusuri, o face repede si bine.

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu e bun...de niciun folos happy

| Ciprian a răspuns:

Nu-i cine stie ce. Iti recoman Kaspersky sau Avast. Sunt mult mai eficiente.

| specialistul97 a răspuns:

Nu-i bun laughing) kaspersky pure cel mai bun antivirus la ora actuala, nu raspund repede deoarece nu sunt obsedat de funde, doamne cati obsedati de funde sunt pe aici, sta la panda cum se pune o intrebare, pac si ei rolling on the floor) cu raspunsul =-))))) eu nu's genu, si nici nu-mi pasa de funda laughing)

| Vulvatron a răspuns:

O panarama de antivirus happy

| SkyNet01 a răspuns:

E un antivirus bunicel dar eu nu m-as lasa in baza lui...

| NoKidding a răspuns:

Mai taceti drq...io zic ca e cel mai bun antivirus FREE.

| melyyy a răspuns:

Nu-i bun! l-am avut si eu si m-a dezamagit straight face
Am ramas la NOD32... dp parerea mea este frt bunwinking

| Rosalinda_8988 a răspuns:

Avira este un antivirus foarte bunlove struck
Il am si eu, asta in caz ca te referi la antivirus. ti`l recomandhappy

| DEXARdinTZARIGRAD a răspuns:

Avira este un antivirus foarte bun, plus ca nu frineaza calculatorul, usor detecta virusii si inlatura, clar ca kaspersky e cel mai bun, dar te saturi de el, si frineaza calculatorul, eu spre exemplu stau cu avira, dar cum s-ar spune decizia iti apartine doar tie