| LoveLebadaa a întrebat:

Ce este chummy bunny?

Răspuns Câştigător
| RyanFlame98 a răspuns:

Se numeste Chubby Bunny si este un "joc" care consta in introducerea a cat mai multe "bezele" sau "nalbe"(marshmallows in America) in gura si apoi in spunerea unui cuvant(de genul "Chubby Bunny"). Daca poti rosti cuvantul respectiv, avansezi in runda urmatoare. Daca nu poti, esti eliminat.

3 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Se numeşte Chuppy Bunny. Uite un filmuleţ în care vei vedea exact despre ce e vorba

http://www.youtube.com/watch?v=KlLN3a4GYWU

| OnuOnulică a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8YIxkEmtwHE iti arata copii astea sunt niste chesti de mancat.

| StylesGirl a răspuns:

Sunt nişte chestii care se mănâncă. Şi este şi o provocare. Trebuie să îţi pui câte un d'ăla în gură şi după ce pui unul spui " Chubby Bunny ", şi aşa mai departe până când mori. rolling on the floor)))

Fundă?; o3