| truliluli a întrebat:

Ce este funda?
Este cumva medalia aia de la rasp. castigator?
Daca nu explicati-mi va rog ce este.

Răspuns Câştigător
| supernatural2011 a răspuns:

Da.
Funda este aceea, cand raspunzi si cel care a intrebat spune ca este corect, iti da acea funda, daca ai mai multe funde (peste 2000) poti cere sa te faca "Expert TPU". Cu placere tongue

9 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!
cand dai funda inseamna ca la inrebarea respectiva acel raspuns este cel mai bun dintre toate. de ex: la intrebarea asta la fiecare indrebare, in dreapta ei este cate o funda alb nugru. ca am primit un rasp. care te multumeste trebuie sa dai pe funda aia, care este in dreptul raspunsului bun.
sper ca te-am ajutat si ca acum intelegi!

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Funa este un fel de medalie, cum ai zis si tu, numai ca se numeste "funda" si o dai celui care crezi ca a raspuns cel mai bine la intrebare.big grin

| vlad24tm a răspuns:

Fundita este data Pentru cel mai bun raspun care l-ai primit adica da medalia aiawinking adica, cand vezi aspunsul meu langa iti apare o fundita adic "medalia" tu dai pe ea si imi dai mie o funditawinking adica cel mai bun raspunswinking

Deci ai vrea sa dai klic la mine pe fundita de langa mine pls?smug

| AngieT a răspuns:

Da happy acea este mult ravnita funda... de anumite persoane :*

| MihaicaDan a răspuns:

Da este medalia pe care o ai ca vad ca ai si tu una ai primit funda(medalie) cand pui o intrebare este bine sa pui,, funda'' la sfarsit asa poti avea mai multe raspunsuri.

| Mystyk a răspuns:

Da aia este...

| IrInA9618 a răspuns:

Da asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da aceea este.

| Ananas2 a răspuns:

Dap. aia e.