| MyWorld_3947 a întrebat:

Ce faceti cand nu aveti ce face? Cand aveti putin timp liber ce faceti? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Ma plimb, stau pe TPU, pe messenger, dorm, ascult muzica, citesc o carte buna.

4 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Citesc, ies cu prietenii, stau pe net pe diverse site-uri, etc.

| anonim_2270 a răspuns:

Staw p mess, ma joc conq., taxi driver etc... sau ies in parca cu prieteni :X:X la un suc ceva :X:X

| buburuzaucigasa a răspuns:

Dau drumul la PC si intru pe TPU sau ies la alergat.

| Bucatarul.com a răspuns:

Muzica, fotografii, ma duc la sala, ma mai relaxez cu un pac-pac (counter strike), mai citesc ziarele (online)! happy