| DoarOana a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti? (daca nu aveti chef sa ascultati sau sa vizionati un film)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi vorbesc cu o prietena si ne mai plimbam, imi place tare mult, dar cand nu se poate apelez la calculator, mai joc remi gasesc eu cevabig grin

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu prea ma plictisesc niciodatabig grin Caut mereu ceva de facut love struck
Daca nu am ce face ies afara cu prietenele melebig grin Sau chem o prietena pe la minebig grin Citesc [asta ma face sa ma relaxez]Dau drumu la muzica si incep sa dansez...big grin O ajut pe mama la curatenie sau la mancarehappyMa joc cu papagalita mealove struckCaut diferite informati de pe net.big grin Compun poezilove struckVorbesc la telefonbig grin Etc...
Sunt multe de facut daca stai bine sa te gandesti love struck

| Aliyaa a răspuns:

Ma apuc sa citesc, merg sa ma plimb(chiar si singura imi face bine aerul curat si ma ajuta sa mi limpezesc gandurile), raspund la intrebari pe TPU, ma joc pe calc, ascult muzica, fac un pic de curatenie in casawinking

| buburuzaucigasa a răspuns:

Cand sunt plictisita si pe deasupra nu am nici chef de nimic ma bag la un somnic bun.

| Doa'Do a răspuns:

Daca ma plictisesc, ori ies afara, ori dau drumul la muzica si dansez. De obicei dansez, pentru ca imi place sa fac lucrul asta.De cand eram mica dansam si pot sa zic ca este o pasiune de-a mea happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma plictisesc ma apuc de citit, e singurul lucru de care nu ma plictisesc si pe site-ulTPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu asculti filme? Ciudat eu le vizionezhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi "pierd vremea" pe TPU de obicei când am un răgaz de timp liber, pe aici nu prea ai cum să te plictiseşti, dacă nu bloguiesc, sau mai intru şi pe sfaturi eva. Sau citesc cărţile mele preferate, nici de asta nu mă plictisesc... prea des. Altă activitate este ieşitul n oraş sau la cumpărături, cu prietenii, pentru mine cea mai draga activitate mie pictura, deşi acum nu prea mai am timp. Sună prieteniii, intră pe messenger, navighează pe internet, fă gogoţi, priveşte o comenie, chiamă un prieten sau o prietenă la tine, activităţi antiplictiseală sunt mult, secretul e să faci ceea ce îţi place şi ceea ce te relaxează. Mult succes.

| cristina241120 a răspuns:

Ma plimb cu in parc sau merg la verisori mei mai mari sau vorbesc cu un var sau o verisoara ridem