| borsec a întrebat:

Ce filme bune ati mai vizionat in ultima vreme?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din ce imi amintesc acum si care mi s'au parut chiar bune sunt astea:
1.The curious case of Benjamin Button
2. 7 pounds
3.Twilight
4.Paul Blart:Mall Cop
5.The Butterfly Effect
6. Mirrors
7.Changeling
8.Slumdog Millionaire
9. Taken
10.Bolt
11.Transporter 3
12. I am legend
13. 21
14.Awake
15.Cloverfield

8 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Tocmai ieri am fost la film si am vazut "Ma dau in vant dupa cumparaturi" o comedie foarte tare despre "shopaholici"laughing Merita vazut!

eileen
| eileen a răspuns:

Eu am vazut acum doua zile "the other end of the line", este o comedie romantica, absolut delicioasa, ti-o recomand!
De asemenea, Slumdog Millionaire, filmul care a primit oscarul anul acesta este de departe unul dintre cele mai bune filme din ultimii ani.

| gabrielutzu a răspuns:

The Grudge 1 este cel mai reusit din toata seria da si celelante is faine.
Un alt film de groaza tare este Dark Floors in care joaca componentii trupe de heavy metal Lordi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
De obicei urmaresc canalele de emisiuni cu filme documentare gen Discovery, Nat Geo, History, Travel Channel etc. Mai urmaresc cateodata si cateva filme, imi plac mai ales acelea politiste cu Helcule Poirot. Dar, am mai vizionat si filme pe DVD cum sunt: Pasarea Spin, Apollo 13, etc.
Nu stiu daca raspunsul meu este satisfacator pentru tine. Daca vorbesti de filmele de cinema, nu mai stiu de cand nu am mai fost... ultima data am vazut un film si nu am reusit sa inteleg nimic din el deoarece era o "gasca" in cinematograf care deranja mereu. Asa ca am preferat sa ma orientez catre canalele TV mentionate mai sus si DVD-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, aseara am vazut dar nu de la inceput "Motelul groazei" cu Kate Beckinsale si Luke Wilson. Pe HBO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight

| ...zuzu... a răspuns:

Daca iti plac filmele de groaza iti recomand The Grudge 3 este un film foarte reusit

| marin a răspuns:

FILME SI FILME MAI SI EMISIUNI