| Irina117 a întrebat:

Ce filme bune imi recomandati?big grin
mersilove struck

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Bunawinking! Pai asta depinde și de ce îți place ție. Eu ți-as recomanda următoarele filme:17 again, Step Up, Step Up 2 the Streets, When a Stranger Calls, It's a Boy Girl Thing, The Perfect Man, A Walk to Remember, The Uninvited, The Notebook, Alice in Wonderlandwinking.

12 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

The blind side - drama e f emotionant.
The legend of 1900- la fel
Meet the parents
Meet the fockers - comedie, râzi mult
Shutter island -psihologic, depinde îţi place dacă-l înţelegi
Remember me - drama, nu e cine ştie ce dar merge
Table for three - comedie

| Gizăz a răspuns:

Întrebarea asta e ca aia cu „spuneţi-mi şi mie nişte muzică bună". Sunt milioane de genuri de muzică cum sunt milioane de filme, eu de unde să stiu ce-ţi place!? Încearcă "The Green Mile" sau "American History X"

| Nicolelenaa a răspuns:

Comedie: mr bean
horror: templul blestemat, varcolacul(cel mai tare)

| asdfqw a răspuns:

twilight
a walk to remember
eu cand vreau sa fluier, fluier

| ramona0506 a răspuns:

Alvin and the chipmunks
The hurt locker
Prince of Persia

funda?

| Aerosmith a răspuns:

The Pianist, Armageddon, Pearl Harbor, The Machinist, Mihai Viteazul, Dear John, My Sister's Keeper, From Paris With Love si Ghost.

| WeeD_1692 a răspuns:

Intra aici http://www.filmeonlinegratis.ro si ai un top de 15 filme cele mai tari filme...

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Eli of the book
alice in tara minunilor 2010
paris from with love
mai multe vreo 13 da nu le insir acum pe toate astea sunt super tari
o si daca vrei ceva mai impresionant : hakito (cainele acela huski destept)o sa plangi...eu asa am facu jumate de film

| nauneim a răspuns:

When in Rome (dragoste )
Amuleta Mortii
The Reaping ( horror)
Dansul dragostei 1, 2

| Mayalina a răspuns:

Mai bine citeste o carte